Už desať rokov stavia Rodenstock na ľahkosť kolekcie Ti-Lite. Za ten čas sa predalo viac než milión korekčných okuliarových rámov. Aktuálna ponuka je už štvrtou generáciou technicky prepracovaného konceptu, ktorý spája transparenciu a pohodlie pri nosení na tej najvyššej úrovni.

Tenulinký, takmer neviditeľný titánový predný diel okuliarov R 2306 zabezpečuje stabilitu, pričom okuliare dokonale sedia na tvári. Flexibilné straničky zároveň poskytujú pevné držanie bez odtlačkov na tvári. Dámsky okuliarový rám R 2305 v tejto kolekcii obzvlášť podčiarkuje jemnú ženskosť. Model R 2307 je vďaka straničkám z beta-titánu vhodný aj pre citlivú pokožku.

Okuliarové rámy z kolekcie Ti-Slim zase pôsobia zdržanlivo a zároveň veľmi moderne. Kombinácia filigránového titánového predného dielu a straničiek z ušľachtilého talianskeho plastu prepožičiava modelom nezameniteľný štýl. Tento rafinovaný materiálový mix vytvára pozitívny dojem z pánskeho modelu R 2310, ako aj dámskeho variantu R 2302 a unisex modelu R 2303. Korekčné rámy tejto línie pristanú svojou ľahkosťou každej tvári a garantujú tak optimálny komfort nosenia. Decentné farby ako čierna, titánová, zlatá a hnedá pôsobia klasicky elegantne a hodia sa k akémukoľvek štýlu alebo príležitosti.

Vyskúšajte si, čo skutočne znamená maximálne pohodlie videnia s okuliarmi Rodenstock Ti-Lite. S hmotnosťou 3,5 g je Ti-Lite nielen ultraľahký. Minimalistický dizajn a jasná orientácia na to najpodstatnejšie zaručujú, že absolútne nič nebude obmedzovať vaše zorné pole. Vďaka tomu vyzerajú Ti-Lite ako bezrámové okuliare, ale poskytujú podstatne vyššiu stabilitu. Jednoducho si vyberte Ti-Lite v tvare a farbe, ktorá pristane vášmu štýlu a zdôrazňuje vašu osobnosť namiesto toho, aby ju skrývala. S Ti-Lite zažijete dokonalé pohodlie nosenie a okamžite zabudnete na to, že vôbec nosíte okuliare.

Jeden prvok – mnohé výhody: titán

Vďaka titánu sú okuliare Ti-Lite nielen podstatne ľahšie ako bežné okuliare, ale aj oveľa pevnejšie. Je to dôsledkom dokonalej kombinácie materiálov: postranné časti vyrobené z flexibilného beta titánu zabezpečujú dokonalé pohodlie pri nosení. Zároveň titánová predná časť drží tvar okuliarov a zaručuje dokonalé videnie. Pre nositeľov okuliarov s citlivou pokožkou je tu ešte jedna dobrá správa – titán je úplne antialergický a odolný voči korózii.

Sponzor článku: Rodenstock