Každý nositeľ okuliarov dôverne pozná situácie, kedy zrazu stratí rozhľad kvôli zahmleným okuliarových šošovkám. A nielen počas chladných jesenných a zimných dní, kedy príchod zvonku do príjemne vyhriatej miestnosti sprevádza moment dezorientácie a rozpačitosti kvôli bleskovo zahmleným sklíčkam.

Rovnaká situácia obťažuje aj milovníkov kulinárskeho umenia, keď treba skontrolovať, či pod pokrievkou hrnca na sporáku všetko prebieha podľa plánu. Ani športovcov pri vyššom nasadení zahmlené okuliare nijako príjemne neprekvapia.

Firma Rodenstock, nemecký výrobca okuliarových šošoviek a okuliarových rámov, ponúka teraz jedinečný produkt proti zahmlievaniu okuliarov v podobe inovatívnej Rodenstock FogFree handričky. Rodenstock FogFree je jediným riešením na trhu, ktoré umožňuje nositeľom okuliarov zbaviť sa starého známeho problému so zahmlievaním a zároveň sa nemusia vzdať všetkých predností najlepšej antireflexnej úpravy.

Handrička FogFree bola vyvinutá špeciálne pre vysoko kvalitnú antireflexnú úpravu Solitaire® Protect Plus, ktorá je dostupná pre všetky značkové šošovky Rodenstock. Solitaire® Protect Plus nielenže spoľahlivo chráni okuliarové šošovky pred poškriabaním, prachom a nečistotami, ale umožňuje aj ich čistenie jediným ťahom. Tieto dva produkty spolu poskytujú nositeľom okuliarov komplexné riešenie pre všetky nepríjemné situácie, ktoré môžu byť spojené s nosením okuliarov.

Veľkou výhodou je jednoduché použitie FogFree handričky kedykoľvek a kdekoľvek. V praktickom balení sa pohodlne zmestí do každého vrecka. Protizahmlievací efekt účinkuje niekoľko dní a akonáhle sa začne strácať, stačí okuliarové šošovky opakovane pretrieť tou istou handričkou FogFree, ktorá vydrží až dvadsaťnásobné použitie.

Sponzor článku: Rodenstock